Circuitul Iași Kids Trophy 2020 – Turneul I

Turneul I Iasi Kids Trophy 8 - 21 iunie 2020

Incepem inscrierile pentru Iasi Kids Trophy care se va desfasura in perioada 8 – 21 iunie 2020.

Turneul se va organiza la urmatoarele categorii:

  • U10 fete & baieti, nr. nelimitat de jucatori (grupe)
  • U12 fete 6 jucatoare (grupe)
  • U12 baieti 6 jucatori (grupe)
  • U14 fete 6 jucatoare (grupe)
  • U14 baieti 6 jucatori (grupe)
  • U16 fete 6 jucatoare (grupe)
  • U16 baieti 6 jucatori (grupe)

Se garanteaza minim 3 partide cu set decisiv pentru fiecare participant. Data si ora vor fi stabilite de comun acord intre organizator si reprezentantii jucatorilor. Se asigura mingi noi si arbitru delegat, iar fiecare copil primeste apa, banana si un baton energizant.

Va stam la dispozitie pe perioada turneului pentru a discuta si oferi sfaturi in vederea imbunatatirii nivelului de joc.

Taxa de participare este de 60 lei. Taxa de participare se va restitui integral in cazul in care turneul a fost anulat si reprogramat la o alta data din motive organizatorice (numar insuficient de participanti, conditii meteo nefavorabile, etc.).

Inscrierile incep astazi, 19 mai 2020, prin rezervarea locului la telefon: 0739 883 983 sau e-mail office@tdtenniscenter.ro

TD Tennis Center si Innovative Tennis Club va asteapta la turneu.

Vezi Regulamentul turneului Kids Trophy 2020 (.pdf)
Data publicării: 26.06.2020

Câștigătorii Turneului I – Circuitul Kids Trophy

  • U10 fete Vasilache Maria Adelina
  • U10 băieți Cojocariu Darius Petru
  • U12 fete Tanase Andreea
  • U12 băieți Andrei Lucian Stefan
  • U14 băieți Berea Codrin
Data publicării: 05.06.2020

Înscrierile pentru Circuitul Kids Trophy – Turneul I la următoarele categorii

    • U16 băieți
    • U16 fete
    • U14 fete
    • U12 băieți 

se prelungesc până vineri, 12.06.2020 ora 17.30

U10B

GRUPA A

  • VASILACHE VLAD
  • COTET ALEXANDRU
  • IFTIMIE COZMIN

GRUPA B

  • MANOLACHE ANDREI
  • GALAN DAVID
  • UTA ALEX

GRUPA C

  • COJOCARIU DARIUS
  • OPREA RADU
  • CIOBOTARU RARES

GRUPA D

  • ZEVOI RADU
  • CIUHODARU NICOLAS
  • PRISECARIU HORIA

GRUPA A – Rezultate

COTET 4 5
IFTIMIE 0 3
IFTIMIE 1 2
VASILACHE 4 4
VASILACHE  0 1
COTET 4 4

GRUPA A – Clasament

  J V I GAME SET PCT
COTET 2 2 0 17-4 4-0 40
VASILACHE 2 1 1 9-11 2-2 30
IFTIMIE 2 0 2 6-17 0-4 20

GRUPA B – Rezultate

MANOLACHE 4 4
GALAN 2 2
GALAN 4 4
UTA 1 0
UTA 1 0
MANOLACHE 4 4

GRUPA B – Clasament

  J V I GAME SET PCT
MANOLACHE 2 2 0 16-5 4-0 40
GALAN 2 1 1 12-9 2-2 30
UTA 2 0 2 2-16 0-4 20

GRUPA C – Rezultate

COJOCARIU 4 4
OPREA 0 0
OPREA 3 4 4
CIOBOTARU 5 1 2
CIOBOTARU 0 0
COJOCARIU 4 4

GRUPA C – Clasament

  J V I GAME SET PCT
COJOCARIU 2 2 0 16-0 4-0 40
OPREA 2 1 1 11-16 2-3 30
CIOBOTARIU 2 0 2 8-19 1-4 20

GRUPA D – Rezultate

ZEVOI 4 4
CIUHODARU 1 1
CIUHODARU 4 4
PRISECARIU 2 2
PRISECARIU 2 1
ZEVOI 4 4

GRUPA D – Clasament

  J V I GAME SET PCT
ZEVOI 2 2 0 16-5 4-0 40
CIUHODARU 2 1 1 10-12 2-2 30
PRISECARIU 2 0 2 7-16 0-4 20

TABLOU ELIMINATORIU

  • COTET
  • VASILACHE
  • MANOLACHE
  • GALAN
  • COJOCARIU
  • OPREA
  • CIUHODARU
  • ZEVOI

MECIURI ELIMINATORII

ZEVOI 4 4
VASILACHE 2 1
MANOLACHE 4 4
OPREA 0 0
COTET 1 1
GALAN 4 4
COJOCARIU 4 4
CIUHODARU 0 0

SEMIFINALE

ZEVOI 0 0
MANOLACHE 4 4
GALAN 1 1
COJOCARIU 4 4

FINALA

MANOLACHE 1 3
COJOCARIU 4 5

Câștigător: Cojocariu Darius Petru

U10F

GRUPA

  • RUXI ANDREI
  • IRINA PANTELIMON
  • EVELYN HARABAGIU
  • VANESA BECERU
  • EVELINA BICHIR
  • INGRID TRIFAN
  • ADELINA VASILACHE

Rezultate

ANDREI
4 4
PANTELIMON
0 0
PANTELIMON 4 4 11
HARABAGIU 5 1 9
BECERU 4 4
BICHIR 1 0
ANDREI 4 4
HARABAGIU 2 0
PANTELIMON 4 5
TRIFAN
0 3
BECERU 0 4 11
HARABAGIU
4 1 9
VASILACHE 1 5  
ANDREI
4 4 abandon
VASILACHE 4 4
TRIFAN
2 0
PANTELIMON 5 4 10
BICHIR
3 5 7
VASILACHE 4 4
BICHIR
2 1
PANTELIMON 4 4
BECERU
2 2
HARABAGIU 5 5
BICHIR 3 3
BICHIR 4 4
ANDREI 0 0
TRIFAN 4 4
ANDREI
BECERU 4 4
ANDREI
HARABAGIU 4  4 
TRIFAN 0 0
BECERU 4 4
TRIFAN 1 2
HARABAGIU    
VASILACHE    
BECERU 1 1
VASILACHE 4 4
BICHIR 4 5
TRIFAN 2 3
PANTELIMON 4 4 9
VASILACHE 5 1 11

Câștigătoare: Vasilache Maria Adelina

U12B

GRUPA

  • PRISECARIU TUDOR
  • ANDREI LUCIAN
  • SCHIPOR ROBERT
  • AMITITELOAIEI TUDOR

Rezultate

PRISECARIU 4 2
ANDREI 6 6
SCHIPOR 6 4 6
AMITITELOAIEI 1 6 1
ANDREI 6 6
AMITITELOAIEI 2 1
PRISECARIU 6 7
SCHIPOR 1 5
PRISECARIU 0 0
AMITITELOAIEI 6 6
ANDREI 6 6
SCHIPOR 3 2

Câștigător: Andrei Lucian Ștefan

U12F

GRUPA

  • DASCALU SORANA
  • TANASE ANDREEA DENISA
  • STIRBET BIANCA

Rezultate

DASCALU S. 6 7
STIRBET B. 2 6
TANASE A. 6 6
DASCALU S. 2 4
TANASE A. 0 0
STIRBET B. 0 0

Câștigătoare: Tanase Andreea

U14B

GRUPA

  • COJOCARIU MATEO
  • LASCAR ROBERT
  • BEREA CODRIN
  • URSU RADU

Rezultate

COJOCARIU 6 6
LASCAR 0 0
COJOCARIU 2 0
URSU 6 6
LASCAR 0 0
BEREA 6 6
BEREA 6 7
URSU 1 5
COJOCARIU 0 2
BEREA 6 6
LASCAR 0 0
URSU 6 6

Clasament

  J V I GAME SET PCT
BEREA CODRIN 3 3 0 37-8 6-0 50
URSU RADU 3 2 1 30-15 4-2 40
COJOCARIU MATEO 3 1 2 16-24 2-4 30
LASCAR ROBERT 3 0 3 0-36 0-6 20

Câștigător: Berea Codrin

Premiere Turneul I - Circuitul de tenis Kids Trophy 2020